Nariai

LMŽD TRAKŲ SKYRIAUS

LENTVARIO MEDŽIOTOJŲ BŪRELIO SĄRAŠAS

Eilės Nr.Vardas, pavardė
 Būrelio vadovas
1.                    Algis Tubinis
  
 Užtrakio gr. vadovas
2.                    Ričardas Černiauskas
3.                    Danielius Snukiškis
4.                    Darius Valentukevičius
5.                    Januš Abucevič
6.                    Andrius Gibavičius
7.                    Gytis Kantakevičius
 Aurelijus Pitrėnas                (kandidatas) 
  
 Bevandeniškių gr. vadovas
8.                    Saulius Kazlauskas
9.                    Raimondas Janulis
10.                Algis Nargėlas
11.                Vytas Grybauskas
12.                Kazimir Franckevič
13.                Evgenij Plotnikov
14.                Aurelijus Šmigelskas
15.                Kęstutis Sugintas
 Vytenis Škarnulis                  (kandidatas) 
 Dainius Pūkas                      (kandidatas) 
 Algis Sinkevičius                 (kandidatas) 
 Giedrius Valiūnas                (kandidatas) 
  
 Bobriškių gr vadovas
16.                Aleksandras Samulevičius
17.                Ruslanas Raizgys
18.                Sigitas Aleksa
19.                Algirdas Sabaliauskas
20.                Gytis Raudonis
21.                Mindaugas Karmaza
 Mindaugas Mikalauskas     (kandidatas) 
 Tadas Dubickis                (kandidatas) 
 I. Pavlovskis                    (kandidatas) 
  
 Račkūnų grupės vadovas.
22.                Rimas Rutkauskas
23.                Nikolaj Jurčenko
24.                Jonas Paulionka
25.                Stasys Žiūkas
26.                Vasilijus Karpovič
27.                Vitalijus Debesis
28.                Danielius Rukštelis
29.                Mindaugas Daugilis
30.                Jurijus Sevastjanovas
 Jonas Česynas                      (kandidatas)  
 Gintaras Rukštelis                (kandidatas)
  
 Varnikų gr. vadovas
31.                Alvydas Bikauskas
32.                Edvard Mečkovskij
33.                Marijonas Sosnovskij
34.                Slavomir Balkevič
35.                Andžej Abucevič
36.                Gžegož Sosnovskij
37.                Arvydas Petrauskas
38.                Valerij Malyukhin
39.                Tomas Vitkauskas
40.                Darius Čekanauskas
41.                Artūr Karpenko 
42.                Jurij Bortnik
 Bronislav Aliukonis             (kandidatas) 

Comments are closed.